celeste fundacja

Człowiek. Jakość. Innowacja. Praca.
celeste fundacja

celeste fundacja

Tworzymy lepsze jutro. Dzisiaj.

Aktualności

Relacja z konferencji

Serdecznie zapraszamy na relacje z konferencji "International conference within the framework of the SENIMA project: Time for social enterprises - meeting with practice"

Zaproszenie na forum „Ptasi Móżdżek – moc bez granic”

Serdecznie zapraszamy na pierwsze forum z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego zatytułowane „Ptasi Móżdżek – moc bez granic”

Zaproszenie na Łódzkie Targi Ekonomii Społecznej

Serdecznie zapraszamy na ŁÓDZKIE TARGI EKONOMII SPOŁECZNEJ 2023, które odbędą się 9 września w Centrum Handlowym Port Łódź przy ul. Pabianickiej 245 w Łodzi.

Wizyta studyjna przedstawicielki Fundacji Celeste w Welcommon hostel w Atenach

W dniach 20-25 listopada 2022 roku miała miejsce wizyta studyjna przedstawicielki Fundacji Celeste w  formie programu shadowing w Grecji. 

Wizyta przedstawicielki przedsiębiorstwa społecznego z Bułgarii

Mieliśmy zaszczyt i przyjemność gościć panią Svetla Slavovska, przedstawicielkę przedsiębiorstwa społecznego “The Biskuits”

Happening antydyskryminacyjny

Zapraszamy do udziału w happeningu będącego częścią kampanii profilaktyki zdrowia psychicznego pn. „Dbam o zdrowie psychiczne”.

"Dbam o zdrowie psychiczne"

25 września 2021 roku w Parku im. Adama Mickiewicza w Łodzi odbyła się impreza plenerowa pod hasłem „Dbam o Zdrowie Psychiczne”. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu spokoju, radości i wzajemnej życzliwości. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do odpoczynku i zadumy.

Regionalna Gala Lodołamacze 2020

10 września 2020 roku odbyła się Regionalna Gala Konkursu Lodołamacze. Fundacja Celeste otrzymała wyróżnienie w kategorii Otwarty rynek pracy.

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Gala Przedsiębiorców Zaangażowanych Społecznie

23 listopada 2019r. w Sali Koncertowej Filharmonii Łódzkiej odbyła się Gala Przedsiębiorców Zaangażowanych Społecznie.

Życzenia Wielkanocne

Z okazji Świąt Wielkanocnych cały Zespół Fundacji Celeste pragnie życzyć Państwu spokoju, radości i wzajemnej życzliwości. Niech ten wyjątkowy czas napełni Was Wiarą, Nadzieją i Miłością.

Wernisaż w Centrum Aktywizacji Zawodowej

9 kwietnia o godzinie 11:00 w Centrum Aktywizacji Zawodowej – Restauracji Autorskiej „Powidok” odbył się wernisaż obrazów.

Zaproszenie na wernisaż

Towarzystwo Przyjaciół Niepełnosprawnych serdecznie zaprasza na wernisaż obrazów, który odbędzie się 9 kwietnia o godzinie 11:00. 

Wizyta w Centrum Aktywizacji Zawodowej

20 marca w Centrum Aktywizacji Zawodowej Restauracji Autorskiej „Powidok” odbyło się wyjątkowe spotkanie.

Wystawa w Urzędzie Marszałkowskim

26 lutego o godzinie 12:00 odbyła się IV sesja Sejmiku Województwa Łódzkiego. Przed salą obrad miała miejsce wystawa obrazów.

Wystwa w Urzędzie Miasta Łodzi

6 lutego o godzinie 9:00 odbyła się V sesja Rady Miejskiej. Przed Dużą Salą Obrad Urzędu Miasta Łodzi miała miejsce wystawa obrazów.

Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, ustanowiony przez Światową Federację Zdrowia Psychicznego w 1992 roku.

Ogólnopolskie Lodołamacze

27 września 2018 roku odbyła się ogólnopolska Gala Finałowa Konkursu Lodołamacze. Fundacja Celeste zajęła II miejsce w kategorii Otwarty rynek pracy.

Otwarcie Restauracji Powidok

19 września odbyło się oficjalne otwarcie „Restauracji Autorskiej – Powidok”. Lokal powstała z inicjatywy Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych i Fundacji Celeste.

partnerzy fundacji

strony internetowe łódź