celeste fundacja

Człowiek. Jakość. Innowacja. Praca.
celeste fundacja

celeste fundacja

Tworzymy lepsze jutro. Dzisiaj.

Świat Art Paradise


Art Paradise to niezwykłe miejsce, gdzie kunsztowne rzemiosło spotyka się z artystycznym pięknem. Harmonijne połączenie tradycji i nowoczesnego charakteru tworzy sklep internetowy prezentujący artykuły z branży wyposażenia wnętrz. Art Paradise oferuje meble, ceramikę, artykuły dekoracyjne oraz dodatki o unikatowym charakterze i najwyższej jakości. W wykonanie każdej rzeczy wkładamy całe serce, staramy się, żeby nasze wzory były niepowtarzalne i różnorodne, a asortyment sprostał wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Pachnąca lawendą Prowansja, paryski urok ludwikowskich czasów czy biedermeierowska wygoda, to tylko niektóre spośród realizowanych przez nas stylów.

Wierzymy, że produkty w świecie Art Paradise posiadają duszę, przez co są wyjątkowe i niepowtarzalne. Unikatowość i oryginalny sposób wykonania sprawiają, że nie znajdą Państwo dwóch takich samych mebli czy dodatków. Sztuka, elegancja oraz wysoka jakość wykonania – to najważniejsze cechy naszej marki. Dzięki renowacji i stylizacji nasze meble otrzymują drugie życie oraz odzyskują dawne piękno i funkcjonalność. Każdy przedmiot jest dla nas starannie wyselekcjonowanym dziełem sztuki, dlatego dbamy o jego detale i najdrobniejsze szczegóły.

Art Paradise to miejsce, gdzie rodzi się piękno, elegancja oraz szyk. Promujemy unikatowe rękodzieło, a tym samym kulturę i sztukę. Dzięki współpracy z artystami i plastykami przedstawiamy szeroką galerię obrazów oraz ceramiki w oparciu o różnorodne techniki wykonania. Współpracują z nami także znani malarze, wzbogacający ofertę sklepu swymi dziełami sztuki. Nasze unikatowe meble można podziwiać w najlepszej łódzkiej restauracji – Filharmonii Smaku, a wkrótce także w Teatrze Wielkim.

Poszukujemy twórców, którzy chcą zaprezentować szerszej publiczności swoje umiejętności i niezwykły talent oraz wypromować swą unikatową twórczość. Współpraca z Art Paradise zapewni Państwu prestiż i otworzy drogę do świata wypełnionego artystycznym kunsztem. Prezentowanie swoich mebli w miejscach kultury i sztuki podniesie ich rangę, a także da możliwość dotarcia do jeszcze większego grona odbiorców.

Art Paradise ma nie tylko wymiar artystyczny, ale także społeczny. Jego misją, oprócz promocji unikatowych, ręcznie wykonywanych przedmiotów, jest także pomoc osobom, które same nie są w stanie zaprezentować swojej twórczości. Dzięki temu ich prace zostaną pięknie wyeksponowane za pomocą profesjonalnej sesji zdjęciowej, poetyckim opisom czy gustownym stylizacjom. Pomoc osobom, które mają trudność z zaprezentowaniem swoich umiejętności jest dla nas bardzo ważnym zadaniem o charakterze społecznym, ponieważ w naszych działaniach, to człowiek i jego potrzebny zawsze znajdują się na pierwszym miejscu. 

partnerzy fundacji

strony internetowe łódź