celeste fundacja

Wierzymy. Marzymy. Zmieniamy.
celeste fundacja

Człowiek. Jakość. Innowacja. Praca.
celeste fundacja

Tworzymy lepsze jutro. Dzisiaj.

Kariera

Praca

Fundacja Celeste poszukuje osób chętnych do współpracy. Jeśli nie boisz się wyzwań, posiadasz swobodę w nawiązywaniu kontaktów, chcesz podnosić swoje kompetencje oraz pracować w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole, zgłoś się do nas! Razem możemy zrobić coś dobrego dla innych ludzi i zmieniać świat na lepsze.

Wolontariat

Wolontariat to forma pomocy innym, a  jednocześnie okazja do zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i ciekawego doświadczenia. Angażując się w działalność charytatywną, można poznać i lepiej zrozumieć sytuację ludzi znajdujących się w trudnym momencie życia lub wykluczonych społecznie, z powodu choroby i niepełnosprawności. Wolontariat daje możliwość bezinteresownego niesienia pomocy, uczy wrażliwości i otwarcia na potrzeby drugiego człowieka.

Fundacja Celeste zaprasza do współpracy wolontariuszy.

Poszukujemy ludzi, którzy chcą zmieniać świat, wspierać potrzebujących oraz rozwijać siebie. Jeśli chcesz poszerzać własne kompetencje i zdobywać nowe doświadczenia­ – doskonale trafiłeś.  Do zadań wolontariusza może należeć: opieka nad osobami starszymi i chorymi, które przebywają w ośrodku opiekuńczym, prace administracyjno-biurowe, udział w zbiórkach charytatywnych, wspieranie działań związanych z tworzeniem miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych w przedsiębiorstwach społecznych oraz promocja działań Fundacji. Zapewniamy zdobycie doświadczenia zawodowego, a także wsparcie wykwalifikowanego grona specjalistów.

Zgłoszenia w formie CV i listu motywacyjnego prosimy przesyłać na adres fundacja@celeste.pl z dopiskiem „wolontariat”.

Aktualne oferty

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na konkretne stanowisko. Jeśli nasze wartości są Ci bliskie, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres fundacja@celeste.pl.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

partnerzy fundacji

strony internetowe łódź