celeste fundacja

Człowiek. Jakość. Innowacja. Praca.
celeste fundacja

celeste fundacja

Tworzymy lepsze jutro. Dzisiaj.

18 września odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Lodołamacze 2018. To właśnie w Poznaniu w Collegium Da Vinci przyznano te szczególne wyróżnienia dla regionów: łódzkiego, mazowieckiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

Nagrody przyznano w siedmiu kategoriach:

Zakład pracy chronionej

Otwarty rynek pracy

Instytucja

Przyjazna przestrzeń

Zdrowa firma

Dziennikarz bez barier

Lodołamacz specjalny

Laureaci Lodołamaczy to organizacje, firmy i instytucje, które są otwarte na osoby z niepełnosprawnością, walczą w ten sposób ze stereotypami przełamując bariery i uprzedzenia. Fundacja Celeste została laureatem w kategorii "Otwarty rynek pracy".

Nagrodę Lodołamacz 2018 w kategorii "Zatrudnienie chronione" otrzymał Zakład Aktywności Zawodowej "Dobry Start" z Łodzi. W kategorii „Instytucja” statuetkę przyznano Miejskiemu Centrum Medycznemu im. dr. K. Jonschera w Łodzi. Mianem „Zdrowej firmy” obdarowano PZU Zdrowie S. A. „Dziennikarz bez barier” to kategoria, w której nagrodę otrzymał Jerzy Łączny. Z kolei statuetkę za „Przyjazną przestrzeń” wręczono Centrum Nauki i Techniki EC1 z Łodzi. Natomiast „Lodołamacz specjalny” powędrował do piosenkarza i kompozytora Krzysztofa Cwynara.

Konkurs organizowała Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Ogólnopolska gala Lodołamacze 2018 odbędzie się 27 września w Zamku Królewskim w Warszawie.

partnerzy fundacji

strony internetowe łódź