celeste fundacja

Wierzymy. Marzymy. Zmieniamy.
celeste fundacja

Człowiek. Jakość. Innowacja. Praca.
celeste fundacja

Tworzymy lepsze jutro. Dzisiaj.

O nas

Nasza misja

Misją Fundacji Celeste jest nieustanne podnoszenie jakości życia ludzi oraz troska o ich zdrowie, w szczególności mentalne.

Fundacja niesie pomoc tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej z powodu choroby i niepełnosprawności.

Nasza wizja

Pragniemy żyć w świecie bez barier, w którym wszyscy ludzie mają równe szanse oraz mogą realizować swoje potrzeby, zainteresowania, pragnienia i marzenia, niezależnie od warunków, w jakich się znaleźli oraz stanu zdrowia.

więcej

Polecamy

banner polski
TPN jest organizacją pozarządową z wieloletnim doświadczeniem w obszarze rehabilitacji społecznej i zawodowej osób wykluczonych społecznie.
Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu
Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu prowadzony przez TPN zapewnia profesjonalną, całodobową i dostosowaną do indywidualnych potrzeb opiekę.
Filharmonia smaku
Restauracja Filharmonia Smaku jest wyjątkowym połączeniem tradycji z nowoczesnością. Projekt który łączy ludzi, wykwintne jedzenie i muzykę.
20
03.2019
Wizyta w Centrum Aktywizacji Zawodowej

20 marca w Centrum Aktywizacji Zawodowej Restauracji Autorskiej „Powidok” odbyło się wyjątkowe spotkanie.

26
02.2019
Wystawa w Urzędzie Marszałkowskim

26 lutego o godzinie 12:00 odbyła się IV sesja Sejmiku Województwa Łódzkiego. Przed salą obrad miała miejsce wystawa obrazów.

06
02.2019
Wystwa w Urzędzie Miasta Łodzi

6 lutego o godzinie 9:00 odbyła się V sesja Rady Miejskiej. Przed Dużą Salą Obrad Urzędu Miasta Łodzi miała miejsce wystawa obrazów.

10
10.2018
Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego

10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego, ustanowiony przez Światową Federację Zdrowia Psychicznego w 1992 roku.

partnerzy fundacji

strony internetowe łódź