celeste fundacja

Człowiek. Jakość. Innowacja. Praca.
celeste fundacja

celeste fundacja

Tworzymy lepsze jutro. Dzisiaj.

O nas

Nasza misja

Misją Fundacji Celeste jest nieustanne podnoszenie jakości życia ludzi oraz troska o ich zdrowie, w szczególności mentalne.

Fundacja niesie pomoc tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej z powodu choroby i niepełnosprawności.

Nasza wizja

Pragniemy żyć w świecie bez barier, w którym wszyscy ludzie mają równe szanse oraz mogą realizować swoje potrzeby, zainteresowania, pragnienia i marzenia, niezależnie od warunków, w jakich się znaleźli oraz stanu zdrowia.

więcej

Polecamy

banner polski
Dobrostan to miejsce dla wszystkich, którzy chcą się o siebie zatroszczyć. Zespół Dobrostanu oferuje konsultacje indywidualne dla każdego, komu leży na sercu zadbanie o własne zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe.
banner polski
TPN jest organizacją pozarządową z wieloletnim doświadczeniem w obszarze rehabilitacji społecznej i zawodowej osób wykluczonych społecznie.
Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu
Dom Pomocy Społecznej w Zgierzu prowadzony przez TPN zapewnia profesjonalną, całodobową i dostosowaną do indywidualnych potrzeb opiekę.
Filharmonia smaku
Restauracja Filharmonia Smaku jest wyjątkowym połączeniem tradycji z nowoczesnością. Projekt który łączy ludzi, wykwintne jedzenie i muzykę.
11
02.2024
Relacja z konferencji

Serdecznie zapraszamy na relacje z konferencji "International conference within the framework of the SENIMA project: Time for social enterprises - meeting with practice"

08
09.2023
Zaproszenie na forum „Ptasi Móżdżek – moc bez granic”

Serdecznie zapraszamy na pierwsze forum z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego zatytułowane „Ptasi Móżdżek – moc bez granic”

07
09.2023
Zaproszenie na Łódzkie Targi Ekonomii Społecznej

Serdecznie zapraszamy na ŁÓDZKIE TARGI EKONOMII SPOŁECZNEJ 2023, które odbędą się 9 września w Centrum Handlowym Port Łódź przy ul. Pabianickiej 245 w Łodzi.

01
12.2022
Wizyta studyjna przedstawicielki Fundacji Celeste w Welcommon hostel w Atenach

W dniach 20-25 listopada 2022 roku miała miejsce wizyta studyjna przedstawicielki Fundacji Celeste w  formie programu shadowing w Grecji. 

partnerzy fundacji

strony internetowe łódź