celeste fundacja

Człowiek. Jakość. Innowacja. Praca.
celeste fundacja

celeste fundacja

Tworzymy lepsze jutro. Dzisiaj.

Holistyczny dobrostan


Dobrostan to miejsce dla wszystkich, którzy chcą się o siebie zatroszczyć. Zespół Dobrostanu oferuje konsultacje indywidualne dla każdego, komu leży na sercu zadbanie o własne zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe.

 
Stawiamy na proste, naturalne metody. Rozumiejąc, że nie na wszystko mamy w życiu wpływ, nasze działania koncentrujemy na tym, co zmienić możemy. W ramach konsultacji przekazujemy wiedzę w zakresie zdrowego żywienia, ergonomii życia oraz sposobów radzenia sobie ze stresem, lękiem i napięciem. Prowadzimy instruktaże ćwiczeń, masaże lecznicze i profilaktyczne oraz porady z zakresu naturoterapii i ziołolecznictwa. Skupiamy się na wypracowaniu dobrych nawyków, które pozytywnie wpłyną na jakość życia i pozwolą lepiej funkcjonować na co dzień.
 
Zajmujemy się znajdowaniem i wykorzystaniem zasobów drzemiących w każdym człowieku. 

Dołącz do nas już dziś, aby zmienić jutro na lepsze!

Prowadzimy treningi, szkolenia, warsztaty, zajęcia prozdrowotne, konsultacje indywidualne dla każdego, komu leży na sercu zadbanie o własne zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe. Prowadzimy również warsztaty prozdrowotne, szkolenia dotyczące świadomej komunikacji, pomagamy zmienić codzienne nawyki w ramach autorskiego programu profilaktyki zdrowia w ujęciu holistycznym. Zajmujemy się znajdowaniem i wykorzystaniem zasobów drzemiących w każdym człowieku.
 
Po więcej szczegółów, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej:
www.holistycznydobrostan.pl 
 

Adres: ul. Wojska Polskiego 72/74 lok 1U, 91-809 Łódź

partnerzy fundacji

strony internetowe łódź